26 kwi 2015

Najlepsze powiedzenia na pole dance.

Każda "rurkowiczka" wie, że co zostało powiedziane na sali, to już tam zostanie. Często teksty tam zasłyszane nie są dla nas niczym dziwnym i są całkowicie normalne. Jednak dla osób z zewnątrz muszą się wydawać dość dwuznaczne. Może to właśnie tutaj tkwi sęk łączenia pole dance z erotyką? Hmm... kto wie... Zapraszam do lektury najzabawniejszych tekstów z zajęć pole dance. Uwaga! Jeśli jesteś bardzo wrażliwą osobą to nie czytaj dalej. Na sali pole dance pruderyjność chowamy głęboko do kieszeni i odkrywamy w sobie pokłady seksapilu.
"Rura między nogi." -  no przecież gdzieś musi iść, jak nie do pachy to między nogi.

"Puść się!"
Zawsze, gdy boimy się oderwać dłoni/nogi/stopy od rurki, a potem okazuje się, że wcale nie jest to takie straszne.

"No ciągnij" - rurę, nogę do rury, rękę do rury. Tyle kombinacji.

"Cycki do podłogi/do rury." - skoro mamy same baby, piękne, mądre, wyzwolone, to kto by się bawił w: proszę przysuń swoją klatkę piersiową bliżej podłogi ;p

"Ale, która to jest lewa? A prawa? To ta z przodu? Gdzie jest przód."
W takich chwilach wychodzą z nas typowe kobiety. Prawa, lewa, góra, dół, przód, tył - ufff... w głowie może się zakręcić od myślenia w którą stronę, która ręka i noga. I.... nie z czasem to się nie zmienia. Po x latach nadal mamy z tym problem.

"Obciągnij!" - no oczywiście, że palce, a co innego? Stały punkt programu - OBCIĄGNIJ PALCE!

"Wejdę wyżej, bo boję się, że spadnę." - idealne do dropa.

"Mocne uda!" "Mocna pacha!"

"Rozłóż nogi."

PS. Nie wiem kto, gdzie i kiedy mówił. Dopisujcie swoje i wybaczcie, że nie podpisuję autorów. Zbiór szatniowych i salowych tekstów, których napewno jest o wiele więcej.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...