16 sty 2015

44 najlepsze ćwiczenia dla kobiet.

Znudziły Ci się już Chodakowskie, Mel B, czy Zuzki Light? Czujesz, że chcesz i możesz więcej? Te 44 ćwiczenia idelanie urozmaicą twój dotychczasowy trening. Jest hardkorowo i porządnie. Jeśli chcesz przenieść swoje treningi na wyższy level to zdecydowanie polecam ćwiczenia Leigh Lowery. Dodając zaprezentowane poniżej ćwiczenia do swoich treningów wzmocnisz ciało, poprawisz kondycję, nabierzesz siły, przy dobrym odżywianiu wyrzeźbisz brzuch. 


Nie potrzebujemy żadnego specjalnego sprzętu. Wystarczy mata, a czasami przyda się step. Teoretycznie nie da się go zastąpić, jednak jeśli chodzi o 1 sztukę do domu to nie jest to też ogromny koszt - od 70 zł. Zawsze można użyć rozsuwanego łóżka.

Przy takim wysiłku szczególną uwagę, jak zawsze, trzeba zwrócić na technikę. Brzuch dosłownie w każdym ćwiczeniu jest napięty. Nie puszczasz go, żeby nie zrobić krzywdy plecom. Pamiętaj też o ściągniętych łopatkach, wyprostowanej postawie i o kolanach. Jeśli wykonujesz przeskoki to lądujesz na ugięte kolana, nigdy na proste. A teraz - do dzieła! 
 

 Cały trening znajdziecie na youtube - KLIK

1 komentarz:

  1. Ekstremalne ćwiczenia, ale na pewno muszą przynosić dobre efekty :)

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...