28 lis 2014

FITOMENTO

Fitomento to nowość wśród "fit internetów". Ze strony głównej spogląda na nas ten oto przystojniak i zachęca do dalszego poruszania się po fit platformie.CO TO JEST?
Fitomento to platforma fitness, która w jednym miejscu łączy obszerną bazę ćwiczeń. Ćwiczenia podzielone są ze względu na partię ciała, wykorzystywany sprzęt. Dodatkowo wchodzi element gry i rywalizacji. Kolejną częścią są statystyki pozwalające obserwować swoje postępy. 

Aby korzystać z platformy musimy dokonać bezpłatnej rejestracji profilu i możemy zaczynać naszą przygodę z Fitomento. Do wyboru mamy ponad 200 ćwiczeń podzielonych według wcześniej już wspomnianych kategorii przygotowanych przez profesjonalnego trenera.


Sami układamy sobie trening na daną część ciała.Wybieramy najbardziej odpowiadające nam ćwiczenie i tworzymy idealną dla nas mieszankę. Uzyskujemy w ten sposób niezliczoną ilość kombinacji. Każdy trening możemy zapisać w swojej bazie ćwiczeń i bez tracenia czasu na szukanie wrócić do niego.Treningi możesz je modyfikować. Jeśli nie masz pomysłu możesz skorzystać z przykładowych treningów. Gdy zaznaczysz wykonanie ćwiczeń, system automatycznie zliczy uzyskaną liczbę punktów. Mamy także dostęp do artykułów. Oprócz tego jak i co ćwiczyć dowiemy się jak jeść, jak spać, jak żyć. W jednym miejscu gromadzimy wszystkie elementy fit stylu życia. Kolejną kategorią jest społeczność. Ciekawe wątki, wymiana poglądów i doświadczeń. Jak na razie wszędzie widać szalejące endorfiny i zero rzucania mięchem. Także użytkownicy dbają o poziom dyskusji. Ostatnim extra dodatkiem jest planer treningów. Pomaga nam on utrzymać ciągłośćtreningów. Koniec z rospisywaniem na kartce co robisz danego dnia. Wystarczy parę kliknięć i dostajesz przypomnienie, że dziś jest czas, aby spalić sobie brzuch.


MOJA OPINA
Co mnie od razu przyciągnęło to przejrzystość i intuicyjność. Nie musimy zastanawiać się gdzie kliknąć. Nie szukamy danego ćwiczenia po całej platformie. Wszystko robimy na czuja. Bardzo podoba mi się też idea strony. Dzięki samodzielnemu dobieraniu ćwiczeń z większą chęcią będziemy je wykonywać. Nikt nic nam nie narzuca. Jest zwracana uwaga na technikę, a to duży plus! Ten pan z komputera nie będzie Cię głaskał po główce. Ten pan powie Ci jak poprawnie wykonać dane ćwiczenie. Z czystym sumieniem mogę polecić Wam platformę fitomento. Jest bardzo interesująco i mam nadzieję, że będzie się dalej rozwijać dzięki WAM Fitmaniacy.

1 komentarz:

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...