17 paź 2014

Trening w fitness klubie.

Dlaczego warto zacząć ćwiczyć w fitness klubie? Większość osób wybiera treningi w domu, jednak mam nadzieję, że uda mi sie kogoś przekonać do skorzystania z oferty fitness klubów.


  1. TECHNIKA - Pani z telewizora zawsze Ci powie, że idzie Ci świetnie, pogłaszcze po główce, zachęci do kontynuowania ćwiczeń. Na treningu nawet grupowym załapiesz podstawy poprawnego wykonywania przysiadów, wypadów i innych popularnych ćwiczeń. Co innego jeśli poczytasz o tym w internecie, a co innego jak pójdziesz i zobaczysz to na własne oczy. Zawsze możesz też skorzystać w treningu personalnego, gdzie trener jest tylko dla Ciebie i rozwieje wszystkie wątpliwości.
  2. LUDZIE - fajnie jest czasem wyjść do ludzi i zmienić otoczenie. To tu spotkasz tych, którzy mają takie same zainteresowania i cele jak ty. Zawrzesz nowe znajomości, a może nawet przyjaźnie. Co więcej dostaniesz mnóstwo wsparcia. I tak, chcę wierzyć, że tak jest w większości fitness klubów.
  3. WYGLĄD WCALE NIE JEST WAŻNY - często spotykam się z opinią, że nie pójdę ćwiczyć do fitness klubu, bo nie mam fajnych ciuchów i w ogóle to nie będę nadążać za grupą. Uwierz mi, nikt nie patrzy na to jak jesteś ubrana. Dresy, wygodna koszulka, sportowe buty i stanik. Nic więcej nie potrzebujesz. Jeśli nie będziesz nadążać to nic nie szkodzi. Możesz zrobić mniej powtórzeń danego ćwiczenia, czy nie ogarniać choreografii. Nikt się na Ciebie za to nie obrazi, ani nie wyrzuci z sali. Ważne, żebyś się starała i słuchała wskazówek trenera.
  4. UROZMAICENIE - to jest świetne, że nie musisz sama siedzieć i wyszukiwać nowych ćwiczeń i programów treningowych. Przychodzisz na gotowe. Mam nadzieję, że wszyscy tu obecni doskonale wiedzą, że nie można robić przez pół roku tego samego treningu. To, że coś przestało sprawiać Ci trudność oznacza, że ciało się przyzwyczaiło do dadego typu wysiłku. Bez zmian, nie zobaczysz postępów.
Poświęć te x złotych na miesięczny karnet i przekonaj się, że fitness kluby są naprawdę fajne! Osobiście uważam, że była to najlepsza decyzja w moim życiu. To tutaj poznałam niesamowite osoby, to właśnie ludzi od tych ludzi dostaję mnóstwo motywacji, wsparcia i energii. To z nimi chcę się dzielić swoimi doświadczeniami, pomysłami, energią i pomocą.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...